Polat Alemdar Kurtlar Vadisi'ndeki büyük değişimin adımını a

Polat Alemdar Kurtlar Vadisi'ndeki büyük değişimin adımını atmış oldu

 

100. bölümde hem Polat Alemdar ve ekibine, hem de izleyicilere büyük bir şok vardı. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 11 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan 100. bölümü nefesleri kesti. Milyonların gözünü kırpmadan izlediği bölümde Polat Alemdar, devlet görevinden alındı! Artık devlet adına çalışmayacak olan Polat Alemdar ise, amacından sapmayacağını yöntemlerini değiştireceğini belirterek ileride olacak büyük sürprizlerin sinyallerini verdi.

Polat Alemdar, Zaza, Baba Memduh ve Zülfikar Ağa'yı çağırarak onlara şunları söyledi: "Yıllar önce arkadaşlarımla bir yola çıktık. Bu yolda arkamızda her zaman devlet oldu. Geldiğimiz noktada birilerinin karşısına çıkmış olacağız ki devletle aramıza girdiler ve yolumuzu kestiler. Bizim amacımızda bir sapma yok, ama yöntemimiz artık farklı olacaktır. Sizi buraya davet etmemin sebebi yeni yolumda benimle yürüyüp yürümeyeceğinizi sormak istememdir"

Ve Polat Alemdar, "Bundan sonra bu ülkede benim iznim olmadan silah değil çakı satılmayacak, uyuşturucu satılmayacak, kaçakçılık yapılmayacak, tek bir kuruş kara para yer değiştirmeyecek." diyerek Kurtlar Vadisi'ndeki büyük değişimin adımını atmış oldu.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !